10.ročník medzinárodnej konferencie Dni FM 2021

Jubilejný 10. ročník konferencie Dni FM 2021 už má svoj termín!

Slovenská asociácia facility managementu Vás srdečne pozýva na jubilejný 10. ročník medzinárodnej konferencie Dni FM 2021, ktorý sa bude konať v termíne 21.-22.9. 2021X-BIONIC® – Šamorín.

Aké sú nové technológie, inovácie a trendy v oblasti facility managementu?  Čo všetko priniesla súčasná doba do pracovného prostredia?

Príďte si vypočuť nové témy slovenských i zahraničných odborníkov. Prostredníctvom prednášok vám predstavíme inovatívne priemyselné riešenia, zaujímavé produktové novinky a sprostredkujeme najnovšie informácie z prostredia FM. Počas trvania konferencia máte priestor i pre osobné stretnutia s kľúčovými biznis partnermi či klientmi.

Slávnostné otvorenie konferencie bude 21.9.  2021 formou rautu v reštaurácií Farrier’s Steak House. Získajte dôležité obchodné kontakty pre váš biznis práve prostredníctvom networkingu, ktorý tento večer ponúka. Okrem príjemného prostredia, gastronomického zážitku a zaujímavých hostí, čaká na vás i program, ktorý doplní celkovú atmosféru v predvečer konferencie.