SAFM prináša SAFM Guide 2019

 

 

SAFM Guide 2019 prináša súhrnné informácie o stave Facility Managementu na Slovensku,  o firmách a organizáciách pôsobiacich na tomto trhu

 

  • Jedinečná ucelená analýza slovenského trhu z oblasti Facility Managementu a následné porovnanie dát v CEE regióne

 

  • Predikcia a vývoj trhu FM do budúcnosti

 

  • Analytický komentár a rozhovor s odborníkom RNDr. Jozefom Mihálom z oblasti sociálnej politiky

 

 

 To všetko sú témy, ktoré nájdete v ročenke SAFM Guide 2019.

 

 

 

SAFM je garantom kvality Facility Managementu na Slovensku.  Práve preto vznikla potreba vytvoriť unikátnu odbornú analýzu trhového prostredia FM, ktorú sme doplnili o ďalšie atraktívne témy v jedinečnej ročenke SAFM Guide 2019.  Nájdete v nej všetky potrebné aktualizácie a  zaujímavosti, ktoré momentálne rezonujú v oblasti FM.

 

SAFM Guide 2019 je určený každému facility manažérovi,  a publikované informácie sú prínosom pre všetky spoločnosti, ktoré pôsobia vo sfére FM, či už na strane klienta, alebo poskytovateľa.

 

Nájdete v ňom i kategorizovaný adresár spoločností –  zoznam firiem, ktoré pôsobia a poskytujú služby Facility Managementu na našom trhu.

 

Ak hľadáte odborné informácie a zaujímavosti z oblasti FM,  prípadne hľadáte vhodného poskytovateľa služieb, bohatý obsah SAFM Guide 2019 je tu práve pre vás.

 

Objednajte si  SAFM Guide 2019 na adrese safm@safm.sk už teraz a to  za špeciálnu cenu 9,95 EUR pre prvý ročník + balné a poštovné.