PlanRadar

Súčasťou SAFM je i platforma PlanRadar, ktorá poskytuje softvérové riešenie v oblasti stavebníctva a nehnuteľností.

PlanRadar je softvérové riešenie založené na technológii SaaS (softvér ako služba) pre profesionálov v oblasti stavebníctva a nehnuteľností.

 

Umožňuje používateľom pripojiť sa na diaľku ku cloudovej aplikácii a používať ju odkiaľkoľvek cez internet. Možno ho použiť na dokumentáciu stavby a stavebný dozor, správu chýb a úloh, odovzdávanie projektov, následnú správu a údržbu atď.

 

Prostredníctvom webovej aplikácie vhodnej pre všetky prehliadače a všetky typy smartfónov a tabletov (iOS, Android a Windows) je možné sledovať, zaznamenávať a zdieľať s tímom akýkoľvek druh informácií prostredníctvom digitálnych stavebných plánov alebo modelu BIM.

 

Digitalizácia pracovného postupu zlepšuje spoluprácu medzi všetkými účastníkmi stavebného procesu, znižuje chybovosť a šetrí čas: zákazníci PlanRadar uvádzajú úsporu až 7 pracovných hodín týždenne. Spoločnosť so sídlom vo Viedni v Rakúsku a s obchodnou kanceláriou v Českej republike umožňuje viac ako 120 000 používateľom z viac ako 65 krajín sledovať, spájať a riešiť stavebné a realitné projekty po celom svete.

Prečítajte si prípadovú štúdiu troch úspešných
európskych megaprojektov, ktoré boli zrealizované na základe platformy PlanRadar ➡ CaseStudy_HBReavis