Online webinár – Elektromobilita v praxi

Zaujíma vás téma elektromobility? Súťažte s nami.

Či už ste zástanca, odporca, laik alebo odborník, pozývame vás na sériu webinárov o elektromobilite, kde vám postupne odkryjeme hlavné témy, koré momentálne rezonujú u širokej verejnosti, či už na strane facility či fleet manažérov, alebo medzi bežnými spotrebiteľmi.

Spoločnosť AgeVolt prináša na náš trh unikátny nabíjací systém pre elektromobily s ambíciou zefektívniť, zjednodušiť a skvalitniť prechod spoločnosti zo spaľovacích motorov na elektrické.

 

Na základe ich bohatých skúseností sme si pre vás pripravili sériu 3 webinárov, kde spolu so svojími partnermi budú diskutovať na rôzne témy, ktoré momentálne rezonujú v FM segmente ale i medzi bežnými spotrebiteľmi. Ich hlavný odborný príspevok – real case bude priamo odprezentovaný na konferencií Dni Facility Managementu 2022, kde vystúpia z pozície generálneho partnera. 

 

 

Ak vás téma elektromobility zaujíma, súťažte s nami o 2 vstupenky na konferenciu Dni FM 2022 (20. – 21.9. 2022), kde budete mať priamo možnosť stretnúť zástupcov AgeVoltu ale i ďalších zaujímavých partnerov konferencie, ktorí predstavia novinky, technológie a trendy v FM.

 

Každý, kto sa zaregistruje a zúčastní všetkých 3 webinárov o elektromobilite, bude zaradený do žrebovania o 2 vstupenky na konferenciu v celkovej hodnote 500 eur bez dph.

 

Žrebujeme po ukončení tretieho webináru.

 

webinár č.1 

Téma: Elektromobilita v praxi, zameranie na celkové náklady elektrického vozidla a vybudovanie infraštruktúry

 Dátum: 11. 5. 2022, čas: 10.00 – 11.00 hod.

PRIHLÁSENIE

 

webinár č.2

Téma: Elektromobilita ako cesta k udržateľnosti

 Dátum: 15. 6. 2022, čas: 10.00 – 11.00 hod.

PRIHLÁSENIE

 

webinár č.3 – termín a téma bude zverejnená čoskoro