12. ročník konferencieDNI FACILITY MANAGEMENTU 2023 sa bude konať počas dvoch dní, v termíne 19. – 20. september 2023, v priestoroch hotela Double Tree by Hilton, Bratislava.
Srdečne ste vítaní na našej prestížnej konferencii o facility managemente s dôrazom na témy
- energetika a energetická efektívnosť
- ESG
- prostredie administratívnych budov a centier, nové systémy a softvéry, trendy a inovácie
Prostredníctvom prednášok a case studies sa zameriame na najaktuálnejšie témy, ktoré sú dôležité pre facility management – a to od energetickej efektívnosti a téme ESG až po zlepšovanie vnútorného a vonkajšieho prostredia administratívnych budov a centier.
Naši rečníci, odborníci vám predstavia najnovšie trendy a inovácie v oblasti facility managementu. Budete mať príležitosť zapojiť sa do panelovej diskusií, spýtať sa otázky ktoré vás zaujímajú a vytvoriť si sieť kontaktov dôležitých pre váš biznis.
Súčasťou slávnostného rautu 19. septembra bude i vyhodnotenie súťaže
SAFM PROJEKT ROKA 2022
SAFM INOVÁCIA ROKA 2022
SAFM OSOBNOSŤ ROKA 2022
19. 09. 2023 PROGRAM – Dni Facility Managementu, 1. deň
18:00 – 22:00 Večerný networkingový raut v hoteli Double Tree by Hilton, Bratislava
12. ročník Dni Facility Managementu otvorí networkingový raut v luxusných priestoroch hotela Double tree by Hilton, Bratislava. Súčasťou spoločenského večera bude i vyhlásenie výsledkov súťaže SAFM Projekt roka 2022, SAFM Inovácia roka, SAFM osobnosť roka 2022.
PROGRAM JE PRIEBEŽNE AKTUALIZOVANÝ.
20. 09. 2023 PROGRAM – Dni Facility Managementu, 2. deň
OTVORENIE KONFERENCIE

V oblasti facility managementu pôsobí od r. 2001 v manažérskych pozíciách na strane korporátnych klientov. Má bohaté skúsenosti v projektoch príprav pracovného prostredia ako aj poskytovanie komplexných služieb facility managementu. Valným zhromaždením SAFM bola Silvia Nagyová zvolená za prezidentku Asociácie v apríli 2015.

Absolvent ČVUT Praha, Fakulta elektrotechnická, obor ASŘ a jejich projektování v elektrotechnice (1992). Ve facility mananegementu pracuje více než 20 let, 8 let působil jako CSO české FM společnosti KD Pragma, následně 12 let v pozici COO ISS facility services CZ, poslední 3 roky i v roli COO SR. Členem IFMA CZ je od r. 2008, od roku 2019 až doposud president české pobočky. Je externí poradce České agentury pro standardizaci na projektu Metodika pasportizace, Datový standart staveb, členem rady pro BIM, členem evropské agentury CEN, Technical comitee 442/ word group 9 (Digital Twins) za ČR. Od roku 2022 vedoucí redakční rady Facility management journal CZ+SK. Od roku 2021 je nezávislý poradce FM
Vývoj věcného záměru „Zákona o BIM“ z hlediska časového, legislativního a praktického dopadu pro FM industry v ČR. Projektanti, stavbaři i facility manažeři jsou niž několik let v očekávání nastavení a nastolení tolik potřebného standardu pro celý životní cyklus staveb v 21. století. Kdo, jak a kdy bude tento moderní nástroj FM industry na území České republiky používat? Jak přípravu řídí stát, jak se připravuje odborná veřejnost?
1. Blok: Udržateľnosť FM a Energetické opatrenia

Ján vyštudoval odbor Aplikovaná informatika na STU BA a hneď po škole založil spoločnosť Domotron, ktorá priniesla na trh revolučné riešenie v oblasti inteligentných domov a správu všetkých domácich technológií. V roku 2017 bol Domotron označený za jeden z najhodnotnejších startupov v Európe s valuáciou vo výške 29 mil EUR. Už v tom období sa Ján venoval aj problematike energomanažmentu budov a hľadal cesty, ako zefektívniť spotrebu energií. Pri spolupráci s developermi narazil na ich obavy zo silnejúcej pozície elektromobility. Na jednej strane boli pripravení budovať nabíjacie miesta na svojich parkoviskách, na strane druhej nedokázali v dlhodobom horizonte odhadnúť ich vyťaženosť, predpokladať spotrebu elektrickej energie a stanoviť rezervovanú kapacitu. A tak v roku 2019 založil spoločnosť AgeVolt a prišiel s nabíjacím systémom, ktorý prepája nabíjačky s celkovým energomanažmentom budovy a dokáže v reálnom čase optimalizovať nabíjanie vzhľadom na aktuálnu vyťaženosť.
V dnešnej dobe rastie záujem o ekologickú dopravu, a tým pádom aj potreba nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá. Naša prezentácia sa zameriava na to, ako môžu firmy, mestá alebo jednotlivci efektívne inštalovať nabíjacie stanice s ohľadom na minimálne náklady. Predstavíme kľúčové faktory, ktoré treba zvážiť pri plánovaní, výbere technológie a umiestnení stanice. Okrem toho sa dotkneme možných zdrojov financovania, optimalizácie návratnosti investícií a najlepších príkladov z praxe. Cieľom je ponúknuť účastníkom komplexný pohľad na to, ako maximalizovať výnosy z nabíjacích staníc pri minimalizácii vstupných nákladov.

Marcel Lauko je ekonóm s technickým základom. Pôsobí ako riaditeľ Energy Centre Bratislava s.r.o. a predseda Správnej rady Asociácie poskytovateľov energetických služieb. Už 12 rokov nadšený propagátor Energy Performance Contracting-u (EPC) a prístupov založených na garancii výsledkov všeobecne. Tlmočník medzi technikmi a finančníkmi pri financovaní projektov energetickej efektívnosti.
Znižovanie spotreby energie budov a energetických zariadení je v súčasnosti už nevyhnutnosťou. Nie je však možné bez zberu potrebných údajov a najmä ich koncepčného vyhodnocovania a využívania. Nie každý vlastník alebo správca budovy má kapacity na vybudovanie a zavedenie systému energetického manažmentu vo vlastnej réžii. V prezentácii zhodnotíme možnosti komplexného outsoucingu energetického manažmentu a jeho prínosy pre zabezpečenie optimalizácie nákladov súvisiacich so spotrebou energie pre vlastníkov a užívateľov budov.

Vyštudoval Slovenskú Technickú Univerzitu v Bratislave. Téme obvodových plášťov sa venuje viac ako 27 rokov. Spolupodieľal sa na budovaní a riadení jednej z najväčších realizačných spoločností v oblasti fasád na Slovensku. Je spoluzakladateľom spoločnosti B.E.Service, ktorá sa už viac ako 10 rokov systémovo venuje servisu, údržbe a oprave obvodových plášťov (okien, dverí, fasád, svetlíkov, ľahkých prevetrávaných plášťov, automatických dverí a podobných typov konštrukcií). Je členom predstavenstva Slovenskej Asociácie Facility Managementu a svoje dlhoročné skúsenosti odovzdáva ako prednášajúci na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave.
Prostredníctvom prednášky sa pozrieme na aktuálnu situácia na trhu s historickými budovami v problematike obvodových plášťov, návrh modelu spolupráce všetkých zúčastnených strán a povieme si o zmysluplnej expertíze pre vlastníkov a správcov historických objektov.
10:55 – 11:10 COFFEE BREAK
2. Blok: Enviromental Social Governance očami FM.

Peter je skúsený projektový HSE & ESG manažér, technický a legislatívny HSE & ESG konzultant, školiaci HSE & ESG manažér s viac ako 14-ročnými profesionálnymi skúsenosťami v oblasti HSE a ochrany životného prostredia. Má niekoľkoročné skúsenosti s implementáciou systému riadenia EHS & ESG (normy ISO) a výpočtom emisií CHG (CO2) podľa princípov ETS. Má vyštudované environmentálne inžinierstvo, je certifikovaný audítor podľa medzinárodných ISO noriem (ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 50001) a zároveň je aj medzinárodným dobrovoľným hodnotiteľom tzv. „Impact Rater“ v oblasti udržateľnosti pre švajčiarsku ESG platformu „Impaakt“. V období 07/2012 – 06/2014 bol Peter súčasťou projektu s názvom EKOprofit Bratislava. V pozícii Konzultanta udržateľnosti mal za úlohu implementáciu princípov čistejšej výroby (ciele, KPI, indikátory, CO2 kalkulácie, plány a programy, politiky, nastavenie výkonnosti), realizáciu interných auditov v servisných/výrobných spoločnostiach v Bratislavskom a Trnavskom kraji (32 spoločností, výroba a poskytovatelia služieb).
Čo je potrebné zobrať do úvahy pri vyhodnocovaní ESG potenciálu firmy? Je proces vykazovania udržateľnosti štandardom v rámci Slovenska? Môže ESG Due Dilligence byť nástrojom pre ESG transformáciu.

Ivan vyštudoval odbor Geodézia a kartografia na STU BA. Prácu v odbore pri mapovaní a znaleckej činnosti časom vystriedala práca v ústrednej štátnej správe, kde strávil významnú časť svojho profesionálneho života pri príprave strategických materiálov a koncepčných inovatívnych riešení. Pôsobil aj v pracovných skupinách, kde sa pripravovali EU smernice, nariadenia a regulácie. Svoje skúsenosti z procesov štátnej správy, rovnako aj technických realizácií a merania má ambíciu využiť pri kvalifikovanej práci v oblasti certifikácie uhlíkovej sekvestrácie a navrhovať individuálne, národné aj globálne riešenia certifikácie uhlíkového offsetu.
Je potrebné sa zamyslieť nad celosvetovým riešením klimatickej krízy. Sú národné programy uhlíkovej stratégie návod ako zastaviť globálne otepľovanie? Ako znížiť uhlíkovú stopu?

Michaela vedie vo Volkswagen Slovakia, a.s. oddelenie Životné prostredie. Viac ako 15 rokov sa venuje aplikácii tém ochrany životného prostredia pri výrobe automobilov – implementácii požiadaviek legislatívy a environmentálnych manažérskych systémov do výrobných procesov, návrhu a nasadeniu environmentálnej stratégie či prípravy konceptov a plánov na znižovanie vplyvov na životné prostredie pre environmentálne a energeticky náročné technológie. Ako člen Komisie environmentálnej legislatívy Zväzu automobilového priemyslu Slovenskej republiky pripravuje stanoviská a návrhy pre pripomienkovanie environmentálnej legislatívy SR a EÚ. Od roku 2021 pôsobí aktívne ako člen Rady vlády pre Zelenú európsku dohodu SR za Asociáciu priemyselných zväzov a dopravy. Vyštudovala Ochranu životného prostredia/geochémiu na Prírodovedeckej fakulte Univerzite Komenského v Bratislave, neskôr profesionálny MBA program „Automotive Industry“ Technickej univerzity Viedeň a Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave.
Green Deal“ (Zelená európska dohoda) je stratégia rastu a transformácie hospodárstva s cieľmi klimatickej neutrality EÚ do roku 2050. Súčasne s tým balík „Fit for 55“ s pripravovanými smernicami prináša aj pre Slovensko výzvy v oblasti ochrany životného prostredia, ochrany klímy, uhlíkovej neutrality i požiadavky na transformáciu hospodárstva na udržateľné. Prednáška zosumarizuje nosné témy pre priemysel do budúcnosti a ako tieto témy využiť pre transformáciu na udržateľnú výrobu, pričom na mnohé z nových požiadaviek sa dá pozerať ako na možnosť získania konkurenčnej výhody produkciou udržateľných výrobkov energeticky a materiálovo efektívnymi technológiami. Prednáška bude zameraná aj na kľúčové a kritické dokumenty (aktuálne v príprave Európskeho parlamentu, resp. dokumenty ktoré už boli schválené), pričom budú vytiahnuté najpodstatnejšie zmeny, ktoré sú kľúčové pre zelenú transformáciu priemyslu na Slovensku.

Viktor sa zaoberá spôsobmi ako spraviť človeka odolnejším, kľudnejším a zdravším. Vytvoril unikátny a komplexný BASE systém na boj so stresom a vyhorením. Priniesol na Slovensko Wim Hofovu Metódu, ktorá buduje odolnosť na chlad a perfektnú imunitu. Viktorove krédo: Jediné, čo sa ráta, sú výsledky. Viac na ViktorSchiller.sk
Poznáte stav vyhorenia? Dá sa vypnúť myslenie? Prostredníctvom praktickej pednášky si spoločne povieme ako sa vyhnúť v dnešnom uponáhľanom svete preťaženiu, ktoré vedie až k vyhoreniu.
12:45 – 13:45 OBED
PANELOVÁ DISKUSIA: Je transformácia energetiky cestou pre udržateľnú budúcnosť budov?
Modernizácia energetických systémov v budovách umožňuje značne znížiť emisie skleníkových plynov a zvýšiť energetickú efektívnosť. Tieto kroky nie len znižujú environmentálne zaťaženie, ale zároveň môžu prispieť k poklesu nákladov na prevádzku budov. Aký je potenciál obnoviteľných zdrojov energie v budovách a ako môžu prispieť k udržateľnej budúcnosti?

Róbert je absolventom Stavebnej fakulty v Košiciach. Od začiatku svojej pracovne kariéry sa venuje energetike a obnoviteľným zdrojom energie. Energetická kríza urýchlila proces dekarbonizácie, čo predstavuje ambicióznu výzvu nielen pre zákazníkov ENGIE, ale aj pre ich vlastné energetické zdroje. V spoločnosti ENGIE Services pôsobí už viac ako 10 rokov, od roku 2015 zastáva pozíciu člena predstavenstva a je zodpovedný za obchodné aktivity skupiny ENGIE na Slovensku.

Marcel Lauko je ekonóm s technickým základom. Pôsobí ako riaditeľ Energy Centre Bratislava s.r.o. a predseda Správnej rady Asociácie poskytovateľov energetických služieb. Už 12 rokov nadšený propagátor Energy Performance Contracting-u (EPC) a prístupov založených na garancii výsledkov všeobecne. Tlmočník medzi technikmi a finančníkmi pri financovaní projektov energetickej efektívnosti.

Danka vyštudovala zahraničný obchod na Ekonomickej univerzite v Bratislave. V Tatra banke pôsobí na pozícii ESG senior produkt manažéra pre firemných klientov. Udržateľnosťou sa zaoberá viac ako 10 rokov, aktuálne sa venuje hlavne implementácii ESG princípov do úverového procesu, ako aj poradenstvom klientom v oblasti ESG.

Michaela vedie vo Volkswagen Slovakia, a.s. oddelenie Životné prostredie. Viac ako 15 rokov sa venuje aplikácii tém ochrany životného prostredia pri výrobe automobilov – implementácii požiadaviek legislatívy a environmentálnych manažérskych systémov do výrobných procesov, návrhu a nasadeniu environmentálnej stratégie či prípravy konceptov a plánov na znižovanie vplyvov na životné prostredie pre environmentálne a energeticky náročné technológie.

3. Blok: Inovácie a technológie v FM

Niekoľko rokov pôsobil v zahraničí v prostredí hospitality a taktiež na poste asistenta výkonného riaditeľa výskumno-vývojárskej spoločnosti Medicsight. Po návrate na Slovensko pôsobil v oblasti Facility managementu na pozícii Business Development / Key Account manager. V súčasnosti svoje skúsenosti využíva v spoločnosti Kärcher Slovakia. V zájomnej korelácii s pevným zázemím, profesionalitou a technickou odbornosťou spoločnosti vytvárajú a implementujú riešenia pre cieľovú skupinu BSC/retail.
Technologickým pokrokom sa nevyhýba ani oblasť upratovania, ako jeden z elementárnych prvkov pri udržateľnosti hodnoty budov. V tejto prezentácii sa dozviete, ako môže Kärcher v tejto oblasti pomôcť pri dosiahnutí vyššej efektivity, produktivity a zároveň s dôrazom na šetrenie energií a životného prostredia. Súčasťou prezentácie je aj téma autonómneho čistenia.

Peter sa vo svojom akustickom tíme zameriava na technické a projektové riešenia protihlukových návrhov. Súčasťou jeho práce je 3D skenovanie a spracovanie dát, vypracovávanie projektovej dokumentácie, príprava podkladov pre realizačnú činnosť a vykonávanie autorského dozoru na stavbách.
Zabezpečenie kvalitného pracovného prostredia sa stáva jednou z priorít zamestnávateľov. Vďaka tomu sa dostáva do popredia riešenie priestorovej akustiky v administratívnych priestoroch. Z tohto trendu vyplýva požiadavka na moderné vnímanie akustiky v priestore. Nakoľko slovenské technické normy pre navrhovanie priestorovej akustiky zaostávajú za vývojom na trhu, je nutné prísť s novým návrhom na posudzovanie akustickej kvality vnútorného prostredia. Pre zabezpečenie správneho návrhu a posudzovania priestorov je potrebné mať k dispozícií záväzné technické normy s komplexným riešením administratívnych priestorov pre dosiahnutie špecifických potrieb otvorených priestoroch. Autor poukazuje naniekoľkých konkrétnych príkladoch nutnosť úpravy legislatívy a potrebu zapojenia akustika do procesu návrhu administratívnych priestorov, tak, aby bol priestor nie len estetický, ale aj kvalitný, funkčný a príjemný pre dlhodobý pobyt osôb.
15:10 – 15:25 COFFEE BREAK

Braňo je taktiež Ambasádorom európskeho klimatického paktu. Zelené strechy sa stali jeho poslaním. Venuje sa osvete a popularizácii a inštalovaniu zelených striech, aby sa zelené strechy stali prirodzenou súčasťou stavieb a tak pomáhali zmierňovať negatívne dôsledky zmeny klímy.
Ako správne navrhnúť a zrealizovať zelenú strechu, aby dlhodobo prinášala benefity pre majiteľa budovy? Aká je náročná údržba a čo obnáša? Na zelenú strechu sa treba pozerať ako na investíciu, nie ako náklad. Vegetačná strecha nemusí byť na každej budove, ale ani každá strecha nemusí byť skončiť zasypaná štrkom.

Gabriel Dravecký je predsedom predstavenstva Slovenskej spoločnosti údržby (SSU) , ktorá je neziskovou organizáciou a združuje mnoho odborníkov a spoločností zaoberajúcich sa údržbou s cieľom iniciovať a podporovať vzdelávanie ľudí pracujúcich v údržbe . SSU je členom Európskeho spoločenstva národných spoločností údržieb EFNMS Bruseli. SSU je členom Zväzu automobilového priemyslu SR a Zväzu vedecko technických spoločností na Slovensku.
Trendy v riadení údržby vyžadujú neustály nárast vedomostí a manažérskych zručností pre zabezpečenie maximálnej pohotovosti , spôsobilosti technických zariadení pri súčasnom dosahovaní maximálnej kvality produkcie, bezpečnosti a ekologických požiadaviek na ich prevádzku. Správne riadená údržba podporuje zabezpečenie cieľov organizácie, minimalizáciu rizík, teda optimalizáciu nákladov pri zvyšovaní požadovaných prínosov.
16:05 – 16:30 TOMBOLA
Lístky
HLAVNÍ PARTNERI
PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI
ÚČASTNÍCI
Počet účastníkov: 100 – 150 Všetky exekutívne pozície vo firmách, najmä v oblasti podporných činností.- Riadiace pozície správy nehnuteľností
- Riadiace pozície Facility a Property managementu
- Riadiace pozície spoločenskej zodpovednosti firiem (CSR)
- Manažéri zodpovední za tvorbu pracovného miesta a kultúry spoločnosti (HR, CEO, CFO)
- Pracovníci hospodárskej správy
Meno | Priezvisko | Názov spoločnosti | Pozícia |
Billing First name | Billing Last name | Billing Company | Variation | billing_position |
---|---|---|---|---|
Vladimír | Trenčanský | OPTIMAL PARTNER s.r.o. | Výkonný riaditeľ | |
Peter | Petro | Orlen Unipetrol Slovakia s.r.o. | Manažér podpory prevádzky ČS | |
Katarína | Čerňanová | Panattoni Slovakia Development s. r. o. | Property Manager | |
Roman | Meszaros | YIT Slovakia, a.s. | facility manager | |
Tomáš | Korpáš | ENGIE Services a.s. | Riaditeľ Divízie správy nehnuteľností | |
Marek | Boskovič | ENGIE Services a.s. | ENGIE Services a.s. | |
Roman | Meszaros | YIT Slovakia, a.s. | Facility Specialist | |
Mgr. | Miklášová | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. | HR Business Partner | |
Martin | Zeman | Reiwag Facility Services SK, s. r. o. | Reiwag Facility Services SK, s. r. o. | |
Peter | Kováč | BUREAU VERITAS SLOVAKIA | Facility Management Consultant |
Andrea | Kubíčková | SAFM | výkonná riaditeľka | ||
Silvia | Nagyová | Slovak Telekom, a.s. | Head of Fleet, Facility & Rental Managemet | ||
Matúš | Miko | Europapier Slovensko | Bussines Unit Manager Hygiena | ||
Josef | Misof | Europapier Slovensko | Konateľ | ||
Filip | Veselý | Schaeffler Skalica | Facility manažér | ||
Róbert | Ruňanin | ENGIE Services a.s. | Obchodný riaditeľ | ||
Karol | Vrbatovič | Smart Light | konateľ | ||
Tichomír | Ivan | BUSINESS WAY s. r. o. | Konateľ | ||
Adrián | Pavlík | B.E.Service SK, s.r.o. | Prevádzkový riaditeľ | ||
Ján | Zuštiak | AgeVolt | CEO | ||
Marcel | Lauko | Energy centrum Bratislava, s.r.o | Riaditeľ | ||
Jiří | Knap | IFMA CZ | Prezident IFMA | ||
Vladimír | Suchan | ING Hubs Bratislava | Head of Facilities | ||
Igor | Zubíček | Smart Light | Obchodno – marketingový riaditeľ | ||
Daniel | Čupec | SLOVCLEAN a.s. | Quality Manager | ||
Marian | Lalik | SLOVCLEAN a.s. | Generálny riaditeľ | ||
Vladimír | Prvý | SAFM | Člen predstavenstva | ||
Marek | Horský | HOFMIT s. r. o. | Konateľ | ||
Miroslav | Kukla | B.E.Service s.r.o. | Konateľ | ||
Andrea | Kontseková | Slovak Telekom, a.s | Úsek dopravy a riadenia správy nehnutelnosti | ||
Jarmila | Laššaková | JAGA Group, s.r.o. | Produktový manažér Správa budov | ||
Andrea | Dingová | Jaga Group, s. r. o. | šéfredaktorka | ||
Viera | Gregorová | Slovak Telekom, a.s | Projektový manažér | ||
Martin | Barborák | Slovak Telekom, a.s | Property management specialist | ||
Anna | Horská | BK, a.s. | Project Manager | ||
Katarína | Adamcová | BK, a.s. | Project Manager | ||
Gabriel | Dravecký | Slovenská spoločnosť údržby | Predseda predstavenstva | ||
Ondrej | Bodnár | tablano | GIS Services s.r.o. | Head of marketiing and sales | ||
Martin | Herich | tablano | GIS Services s.r.o. | konateľ | ||
Matúš | Jenčík | Siemens s.r.o. | Sales Manager | ||
Martin | Kúšik | TECHNOBOX, s.r.o. | CEO | ||
Pavol | Galo | KÄRCHER Slovakia, s.r.o | Marketingový špecialista PI | ||
Miroslava | Jakabová | M2C | Marketing specialist | ||
Radovan | Guga | M2C | Director Division of Facility Management SK | ||
Peter | Škyrta | KPMG na Slovensku | ESG Senior Consultant | ||
Ladislav | Schweiger | ENPECO a.s. | CEO | ||
Pavol | Mazúr | Obchodné domy PRIOR STRED, a.s. | člen predstavenstva | ||
Karol | Hederling | SAFM | viceprezident | ||
Pavel | Šedý | RPM Service SK s.r.o. | riaditeľ | ||
Peter | Zmítko | BTS Cargo Hangar Services a.s. | Facility manager | ||
Ladislav | Tručka | BTS Cargo Hangar Services a.s. | Partner at BTS Cargo & Hangar Services a.s. | ||
Erik | Húšťava | BTS Cargo Hangar Services a.s. | Facility manager | ||
Ján | Ploskuňák | CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. | Business Development Manager | ||
Katarína | Suchá | CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. | Business Unit Sales Coordinator | ||
Katarína | Suchá | CBRE Global Workplace Solutions s.r.o. | Business Unit Sales Coordinator | ||
Lukáš | Lehovec | Franco Real Estates | manager | ||
Peter | Ševček | Franco Real Estates | manager | ||
Elena | Hegerová | Slovenská pošta, a.s. | riaditeľka úseku financií | ||
Iveta | Vrbiková | Slovenská pošta, a.s. | riaditeľka sekcie správy majetku | ||
Tomáš | Mihaľov | CHASTIA s.r.o. | Obchodný riaditeľ | ||
Katarína | Korenková | CHASTIA s.r.o. | Konzultant | ||
Michal | Hovančák | CHASTIA s.r.o. | Prevádzkový riaditeľt | ||
Andrej | Skotta | Tatra Banka a.s. | Manazer Spravy Budov a Vystavby | ||
Tomáš | Korpáš | ENGIE Services a.s. | riaditeľ Divízia správy nehnuteľností | ||
Juraj | Gustafík | Slovak Telekom, a.s | Manažér riadenia nájomných zmlúv | ||
Barbora | Magulová | Slovak Telekom, a.s | |||
Matej | Kubica | Slovak Telekom, a.s | |||
Lukáš | Poctavek | Slovak Telekom, a.s | |||
Emil | Skakala | KÄRCHER Slovakia, s.r.o | Marketingový riaditeľ | ||
Peter | Tomek | AkuDesign s.r.o. | Akustik, projektant | ||
Krzysztof | Gawliczek | Velis Real Estate Tech | Business Development Manager | ||
Hana | Pačaiová | Slovenská spoločnosť údržby | Člen predstavenstva | ||
Juraj | Fučík | SPP, a.s. | Riaditeľ prevádzky nehnuteľností | ||
Jan | Konečný | SPP, a.s. | Vedúci oddelenia prevádzky nehnuteľností | ||
Marek | Navrátil | SPP, a.s. | Senior technik údržby | ||
Miroslav | Zliechovec | Saint – Gobain Construction Products | Business Development Manager | ||
Marcel | Arvay | ENGIE Services a.s. | Regionálny manažér | ||
Danka | Daubnerová | Tatra banka, a.s. | Corporate ESG senior product manage | ||
Tomáš | Repta | ENGIE Services a.s. | Manažér sieťových zákaziek | ||
Zuzana | Stejskalová | CBRE Global Workplace Solutions | Head of Project CZ/SK | ||
Sylwia | Muller | CBRE Global Workplace Solutions | Managing Director EE | ||
Igor | Kvocera | ATALIAN SK | Regionálny manažér | ||
Dominik | Marec | ATALIAN SK | COO | ||
Tomáš | Hollý | Techno box services s.r.o. | COO | ||
Tomáš | Turček | Techno box services s.r.o. | Project manager | ||
Daniel | Bezák | Global Facility a.s. | Predseda predstavenstva | ||
Michal | Vaverka | Global Facility a.s. | Výkonný riaditeľ | ||
Martin | Krak | SwissRe Management AG | Internal Services Team Lead | ||
Lukáš | Janiga | vedúci odd.právneho a správy majetku | Mesto Sabinov | ||
Marián | Koľvek | konateľ | 1plus1 s.r.o. | ||
Vladimír | Hajduk | konateľ | 1plus1 s.r.o. | ||
Martin | Belan | generálny riaditeľ | STRABAG PS s.r.o. | ||
Matej | Žák | Konateľ, akustik | AkuDesign s.r.o. | ||
Miroslava | Palkovičová | riaditeľka ekonomického odboru | Správa služieb diplomatického zboru, a.s. | ||
Peter | Hušek | investičné oddelenie | Správa služieb diplomatického zboru, a.s. | ||
Matúš | Kubiš | Facility manažér | Doubletree by Hilton Bratislava | ||
Katarína | Váleková | konateľka | EuroJap Slovakia, s.r.o. | ||
Matej | Bencúr | Kros | |||
Ľuboš | Horyl | Managing Director | Danube Facility Services, s.r.o. | ||
Marek | Prelovsky | Technician and Operational Manager | Danube Facility Services, s.r.o. | ||
Matúš | Paulen | Property Portfolio Leader | J&T REAL ESTATE, a. s. | ||
Marek | Singhoffer | Property Manager | J&T REAL ESTATE, a. s. | ||
Ján | Kir | Technical Specialist ESG | J&T REAL ESTATE, a. s. | ||
Viktor | Hans | Facility Mgmt | Swiss Re | ||
Andrej | Barok | Facility manager | TECHNICAL ABD | ||
Jana | Sevelova | Project manager | TECHNICAL ABD | ||
Darina | Pšenáková | financial officer | Energy Centre Bratislava, s.r.o. | ||
Branislav | Hadár | riaditeľ | Štátny inštitút odborného vzdelávania | ||
Martin | Štric | člen predstavenstva | Verdantia a.s | ||
Dominika | Ivančová | predseda dozornej rady | Verdantia a.s | ||
Dominika | Ivančová | predseda dozornej rady | Verdantia a.s | ||
Matúš | Molnár | riaditeľ | Sebestační | ||
Monika | Dejová | projektový manažér | WGH Solar s.r.o. | ||
Peter | Dlhos | riaditeľ | SOLAR PLUS, s.r.o. | ||
René | Kolandrová | projektový manažér | ATOPS Development s.r.o. | ||
Vladimír | Vavřín | splnomocnenec pre energo manažment | Schaeffler Skalica | ||
Vladimír | Vavřín | splnomocnenec pre energo manažment | Schaeffler Skalica | ||
Marek | Kolimár | Service officer – senior | Tatra banka, a.s. | ||
Peter | Dolíhal | CEO | ENMON APP s.r.o. | ||
Pavol | Koreň | technický riaditeľ | Energy Centre Bratislava, s.r.o. | ||
Marcel | Daško | Head of Asset management | Alto Real Estate | ||
Gabriel | Volšík | Asset manager | Alto Real Estate | ||
Lucia | Čechvala | Asset manager | Alto Real Estate | ||
Michaela | Hletkova Ploszekova | Komisia environmentálnej legislatívy | Zväz automobilového priemyslu | ||
Miroslava | Cibiková | Špecialista environmentálna stratégia | Volkswagen Slovakia, a.s. | ||
Petra | Ihringová | Špecialista environmentálna legislatíva EU | Volkswagen Slovakia, a.s. | ||
Edgar | Cinegr | Head of Business Development | Blocks | Smart Lockers | ||
Ester | Ester Malenová | Head of Business Development | Blocks | Smart Lockers | ||
Ester | Malenová | Concept Developer | Ecophon | ||
Peter | Petraško | Sales Manager | Blocks | Smart Lockers |