Green Business Breakfast: Ako zdravšie pracovné prostredie vplýva na zamestnancov a ich výkon

nadacia-pontis       skgbc

 

V práci trávime približne tretinu svojho života. V ako prostredí vlastne pracujeme?

 

Personálne náklady, vrátane platov a benefitov, zvyčajne tvoria približne 90 % operačných nákladov firiem. Aj minimálne zlepšenie zdravia a pohody zamestnancov môže mať preto enormné finančné prínosy pre zamestnávateľov. Firma si takto môže zabezpečiť lojalitu svojich ľudí a lákať nové talenty. Zdraví a šťastní zamestnanci sú totiž pre firmy z dlhodobého hľadiska dôležitým predpokladom úspechu v biznise.

 

Aké kancelárie vytvárajú zdravé pracovné prostredie?

 

To, či je v práci chladno, tma alebo príliš teplo, či môžete v pokoji pracovať, alebo ste vyrušovaný neustálym hlukom, alebo je vnútorné prostredie zamorené výparmi formaldehydu, môže mať výrazný dopad na vaše zdravie a následne aj váš pracovný výkon. V akom prostredí by sme teda mali pracovať a na čo by mali zamestnávatelia myslieť pri stavbe či výbere vhodných kancelárií?

 

Príďte sa dozvedieť viac!

 

Business Leaders Forum pri Nadácii Pontis vás v spolupráci so Slovenskou radou pre zelené budovy a partnermi, spoločnosťami AON, CRH (Slovensko), Multisport a Union zdravotná poisťovňa, pozývajú na semináre Green Business Breakfast: Ako zdravšie pracovné prostredie vplýva na zamestnancov a ich výkon, ktoré sa budú konať 27.9.2016 v Bratislave a 28.9.2016 v Košiciach.